Glamping – ciekawa alternatywa na wakacyjne wypady

Glamping na Mazurach – wyrażenie to określa miejsce, w którym znajdziemy podstawowe usługi hotelowe przy jednoczesnym zachowaniu bliskiego kontaktu z naturą. Zazwyczaj są to mega klimatyczne miejscówki, które urzekają już od patrzenia, więc nie powinno być problemów z namówieniem kogoś na skorzystanie z ich oferty.

glamping na Mazurach
Wyposażenie glampingu na Mazurach

Bardzo często miejsca, gdzie tworzy się glamping na Mazurach znajdują się w zaciszu pośród drzew i lasów. Oczywiście poza świetną lokalizacją, która sprzyja odpoczynkowi i relaksowi namioty glampingowe są rewelacyjnie wyposażone. Namiot zazwyczaj kojarzy nam się z survivalem, brakiem łazienki i prywatności. Jednak glamping na Mazurach przełamuje te stereotypy. Dzisiejszy namiot glampingowy łączy w sobie komfort i luksus z obcowaniem z naturą. Wyposażony jest w kuchnię, łazienkę komfortową sypialnię. Dzięki temu wypoczynek pod namiotem nabiera nowego znaczenia. Wiele osób rezygnuje z wakacji pod namiotem, bo nie spełnia on określonych warunków i brakuje w nim podstawowych udogodnień. Glamping jest idealną propozycją dla takich właśnie osób.

Glamping na Mazurach – dlaczego warto?

Mazury są jednym z najbardziej popularnych regionów w Polsce. Co roku przyciągają tysiące turystów. Jest to miejsce, gdzie natura jest wyjątkowo piękna, dlatego każdy chcę ją podziwiać. Nie brakuje tutaj pięknych miejsc w których odpoczywając naładujemy baterie. Wiele takich miejsc znajduje się w zaciszach. To tylko dodaje im atrakcyjności i sprawia, że turyści chętnie je odwiedzają. Glamping na Mazurach jest opcją idealną dla tych, którzy poszukują ciszy i wytchnienia.

glamping na Mazurach

Wioska Wakacyjna Glamila znajduje się w cichej i oddalonej od miejskiego zgiełku miejscowości Sterławki Średnie. Namioty glampingowe położone są na leśnym wzgórzu nad samym jeziorem. Rozciąga się z nich przepiękny widok na wodę. Dogodna lokalizacja sprawia, że odwiedzający nas goście nie mogą narzekać na brak rozrywek. Do ich dyspozycji posiadamy sprzęty wodne dzięki którym mogą poszaleć na wodzie. Jest to raj nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieciaków, które z pewnością nie będą się u nas nudzić. Namioty są od siebie oddalone, więc każdy z gości ma swoją przestrzeń, która jest niezbędna do efektywnego wypoczynku. Glamping na Mazurach to świetna opcja dla każdego.