Typy namiotów:

Wioska Wakacyjna Glamila

Glamping na Mazurach

Słowo glamping jest połączeniem dwóch angielskich słów – glamour oraz camping. W praktyce rozwiązanie to oznacza nocleg w miejscu, które przypomina camping, jednak warunki na nim są bardzo komfortowe. Taka forma spędzenia czasu zaczyna być coraz bardziej popularna również w Polsce.

Glamping jest skierowany do osób, które poszukują miejsc oddalonych od wielkomiejskiego zgiełku, otoczonych malowniczymi krajobrazami, a jednocześnie ceniących sobie odrobinę luksusu. Luksusowy camping pozwala na połączenie obcowania z naturą z wygodą oraz komfortem, jaki oferują nam najlepsze hotele. Z takich form spędzania czasu korzystają osoby, które chcą odpocząć od wielkich miast, ale przy tym nie rezygnować z wygód. Wakacje pod namiotem mogą niekiedy nie sprostać wymaganiom niektórych osób. W przypadku glampingu jednak mamy do dyspozycji wygodną kuchnię, łazienkę co znacznie podnosi komfort naszego urlopu.

Typy namiotów:
Nasze namioty

Ostoja ciszy i spokoju

Glamping nad jeziorem

Glamila to wyjątkowy projekt i jedyne takie miejsce w okolicy. Ciche i spokojne oddalone od głównych szlaków komunikacyjnych. Pobyt u nas to odpoczynek od zgiełku miasta, pozwala się wyciszyć, zrelaksować i wypocząć w komfortowych warunkach i na własnych zasadach.
Namioty glampingowe idealnie wkomponowują się tutejszy klimat oraz miejsce. Duża łąka, leśny zagajnik i 2 prywatne plaże pozwalają spędzić wyjątkowy czas na łonie natury.
Naszą misją jest być miejscem proekologicznym, w zgodzie z przyrodą, miejscową kulturą i rytmem życia naszego regionu. Serwując kosze śniadaniowe wykorzystujemy regionalne ekologiczne produkty od zaprzyjaźnionych hodowców i rolników. Na terenie ośrodka znajdziemy budki lęgowe dla ptaków, kompostownik, zbiornik na deszczówkę i wiele innych ekologicznych rozwiązań.