Jesienny glamping na Mazurach

Jesień to pora roku, która zazwyczaj kojarzy nam się z chłodniejszymi dniami i opadami deszczu. Jednak w tym roku pogoda rozpieszcza nas wyjątkowo, a jesień stała się wymarzonym czasem, aby odwiedzić Mazury podczas jesiennego glampingu na Mazurach. Nie ma tutaj uciążliwych tłumów turystów, pogoda jest piękna i słoneczna, a większość atrakcji jest nadal dostępna.

jesienny glamping na mazurach

Dlaczego warto odwiedzić Mazury jesienną porą?

Jesień na Mazurach jest magiczna. Tak jak każda pora roku ma swój urok i swoje barwy, które na tle mazurskich krajobrazów prezentują się niesamowicie. Jesienne mazurskie pejzaże są niesamowite i urzekające. Jedną z niesamowitych przygód jakie możemy przeżyć w tym czasie na Mazurach jest jesienny glamping na Mazurach. To doskonały czas na wypad na Mazury zwłaszcza dla tych którzy nie lubią tłumów i upalnych temperatur.

GLAMPING – luksus czy survival?

Wielu z nas nie zna pojęcia glampingu i nigdy nie słyszało o takiej formie spędzania czasu. Jednak jest to atrakcja, która zyskuje coraz większą grupę zwolenników. Przekonuje ich bliski kontakt z naturą i możliwość swobodnego odpoczynku w bliskim otoczeniu przyrody. Glamping jednocześnie gwarantuje nam komfortowe warunki, których nie zaznamy na tradycyjnym campingu. Namioty glampingowe, które bardzo często tworzą samodzielne kompleksy są miejscem wyposażonym we wszelkie udogodnienia potrzebne nam podczas codziennego funkcjonowania. Jesienny glamping na Mazurach oferuje nam komfortowe namioty urządzone w stylowy sposób.

jesienny glamping na mazurach
jesienny glamping na mazurach

Wioska Wakacyjna Glamila jesienią…

Wioska Wakacyjna Glamila jest wyjątkowym miejscem na turystycznej mapie Mazur. Położona w malowniczej i cichej miejscowości Sterławki Średnie znajduje się nad samym brzegiem jeziora. To kompleks 11 namiotów glampingowych w pełni wyposażonych i gotowych do jesiennego glampingu na Mazurach. Jesienny wypad na Mazury w formie glampingu nie musi oznaczać rezygnacji z wygody, ponieważ w tym miejscu namioty urządzone są stylowo i wyposażone w sprzęty, które zapewnią nam wygodny pobyt. Piękna pogoda gwarantuje nam dostęp do aktywności wodnych, które pozwalają odkrywać prawdziwe uroki Mazur. Jesienny glamping na Mazurach jest wyjątkowym czasem, kiedy możemy oderwać się od zgiełku wielkich miast i odpocząć na łonie natury.