Glamping – jako najnowszy trend podróżniczy

Glamping to jeden z najnowszych trendów podróżniczych. Warto spróbować tego wyjątkowego doświadczenia. Dawniej camping kojarzony wyłącznie z namiotem, kocem i ziemistą podłogą dawno odszedł w zapomnienie. Glampingowanie łączy ze sobą wygodę luksusowego hotelu z przyjemnością bliskości natury. W odróżnieniu od tradycyjnych form campingu glamping oferuje eleganckie oraz wygodne warunki zakwaterowania, przy czym umożliwia jednocześnie esencję outdorowego stylu życia.

glamping

Glamping w formie nowoczesnych namiotów

Glamping może przybierać różnorodne formy. Mogą to być namioty, domki, przyczepy campingowe lub ekologiczne domki. Każda forma ma swoje unikalne cechy, jednak każda z nich łączy się w wyjątkowy design i komfort swoich użytkowników. Jest to świetna forma dla osób, które cenią sobie wygodę i nie chcą z niej rezygnować podczas obcowania z naturą.

Dlaczego warto spróbować glampingu?

Glamping to przede wszystkim rozwiązanie, które pozwala cieszyć się pięknem natury. Bardzo często miejsce do glampingu znajdują się w totalnej głuszy z dala od cywilizacji. Dzięki takiej formie spędzania czasu możliwe jest cieszenie się naturą bez rezygnowania z wygód takich jak wygodne łóżko i relaks pod prysznicem. Unikalna lokalizacja nad brzegiem jeziora pozwala rozkoszować się chwilą i niesamowitymi widokami. Namioty glampingowe znacznie różnią się od tych tradycyjnych.

glamping
glamping

Zalety glampingowania

O ile w tych zwykłych namiotach możemy zapomnieć o prywatności, a naszą przestrzeń musimy dzielić z innymi osobami to w namiotach glampingowych każdy ma swój „kąt”. Namioty glampingowe mimo, iż nazywają się namiotami wyglądem bardziej przypominają domki. W każdym z nich znajduje się kilka pokoi oraz komfortowa łazienka i kuchnia. Kompleks namiotów to zazwyczaj małe i ciche miejsce, gdzie nie ma wielu turystów. Odpoczynek w takich miejscach nabiera zupełnie nowego znaczenia. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spokój oraz bliskość z naturą.

GLAMILA – Wioska Wakacyjna

Glamping określić można jako prawdziwe doświadczenie podróżowania. Wioska Wakacyjna Glamila jest miejscem położonym nad brzegiem mazurskiego jeziora Dejguny. To malownicze miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. Nasze namioty glampingowe to prawdziwe arcydzieło designu. Zadbaliśmy o stylowe meble i dodatki. Każdy detal jest starannie dobrany i tworzy wyjątkową atmosferę. W naszych namiotach możliwe jest połączenie mazurskiej przygody z komfortem.